Výhybky s přímou částí v odbočném směru

///Výhybky s přímou částí v odbočném směru
Výhybky s přímou částí v odbočném směru2019-07-12T15:24:51+00:00

Pro použití i v nejnáročnějších podmínkách

Tramvajové výhybky s přímou částí v odbočném směru se vyrábějí jako pravé nebo levé a lze je použít jako sjezdové i rozjezdové. Jsou konstruovány pro použití i v nejnáročnějších podmínkách tramvajových tratí. Zaručují vysokou míru bezpečnosti průjezdu, nehlučnou funkci, ekologickou nezávadnost a dlouhodobou životnost při minimálních nárocích na údržbu. Výhybky jsou vyráběny ze žlábkových kolejnic profilu požadovaného odběratelem ( 60R1, 60R2, 59R2, NT1, Ri57A, …). Srdcovková část je tvořena svařencem ze srdcovky (profil 310C1, kovaný blok jakosti R 220, R 260,…) a přivařených kolejnicových částí (náběžná kolejnice NT, 105C1, 73C1, Ri57AVk jakosti R220, R290GHT, …) s vyfrézovanými výškovými a bočními náběhy. Přídržné protikolejnice umístěné v rozchodu proti srdcovce jsou vyráběny z náběžných kolejnic (NT, 105C1, 73C1, Ri57AVk jakosti R220, R290GHT, …).

Tramvajové výhybky s přímou částí v odbočném směru zajišťují:

  • Ve spolupráci s rozjezdovým nebo sjezdovým výhybkovým systémem automatizované nebo ruční přestavení jazyků výměny do žádaného směru a tím bezpečný průjezd tramvajové soupravy v přímém směru nebo ve směru do odbočky.
  • Konstrukce výměny umožňuje použití moderních unifikovaných výhybkových systémů se stavěcím a kontrolním táhlem.

Zobrazit katalogový list Výhybky s přímou částí v odbočném směru:

Stáhnout

Zobrazit 3D model ve formátu 3D-pdf:

Stáhnout
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím