Pražská Strojírna

Pražská Strojírna
Pražská Strojírna2019-07-09T10:58:52+00:00

PRODUCTS AND SERVICESO SPOLEČNOSTI

Pražská strojírna dříve

Pražská strojírna a. s. je podnik s dlouholetou tradicí strojírenské výroby již od počátku tricátých let 19. století. Od roku 1912, kdy Správní rada elektrických podniku navrhla městské radě zakoupit továrnu “Pražská akciová spolecnost”, byla nedílnou součástí městské hromadné dopravy v Praze. Dne 1. dubna 1994 bylo rozhodnuto o transformaci Dopravního podniku hl. m. Prahy, a.s. a byla založena akciová společnost pod obchodním názvem “Pražská strojírna a. s.” Společnost začíná psát novou éru strojírenského závodu, ale zároveň plynule navazuje na padesátiletou zkušenost ve výrobě kolejových konstrukcí. Vlastní vývojový tým je připraven řešit i nejsložitější problémy v oblasti městské a příměstské kolejové dopravy.
Hlavním předmětem činnosti je vývoj a výroba kolejových konstrukcí a výhybkových systémů pro tramvajovou dopravu. Kompletní servis výhybkových systémů je doplněn o další komplementy, jako jsou tramvajové výměny s pružnými výměnnými jazyky v různých modifikacích podle požadavků zákazníka, vytápění výměn, odvodnění trati a ostatní strojírenská výroba.

VÍCE

REFERENCE

Kde je naše práce vidět

KONTAKTUJTE NÁS

Využijte naše kontaktní údaje, nebo nám napište přímo z webu

Sídlo společnosti:

Pražská strojírna a.s.
Mladoboleslavská 133
190 17 Praha 9 – Vinoř

By entering your personal information, you agree to the privacy policy

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím